Eminence BETA-12CX PA zvučnik
5/5
Kod proizvoda: 1086731 (BETA-12CX)
Akcija
Eminence BETA-12CX PA zvučnik
5/5
PA zvučnik Eminence BETA-12CX PA zvučnik
Eminence BETA-12CX PA zvučnik
- 35 %
  • Tip: Mid-Bass Loudspeaker
  • Promjer: 12"
  • Impedancija: 8 Ohm
  • Snaga: 250 W
  • Raspon frekvencija: 57 Hz - 4,6 kHz
  • Vrsta magneta: Ferrite
Eminence BETA-12CX PA zvučnik
Ovaj tekst je automatski prijevod sa softvera:
Namjena
Vrsta magneta
Ferrite
Svojstva
Impedancija
8 Ohm
Snaga (Watt)
250
Snaga
250 W
Raspon frekvencija
57 Hz - 4,6 kHz
Boja
Crna
Akustika
Osjetljivost (dB)
97,3
Dimenzije i težina
Promjer
12"