Beyerdynamic DT 150 250 Ohm Studijske slušalice
5/5
Kod proizvoda: 396808 (DT-150-250)
5/5
Studijske slušalice Beyerdynamic DT 150 250 Ohm Studijske slušalice
  • Konstrukcija: Closed
  • Raspon frekvencija: 5 Hz - 30 kHz
  • Impedancija: 250 Ohm
  • Razina zvučnog tlaka (SPL): 97 dB
  • Uklanjanje buke: Nije
Ovaj tekst je automatski prijevod sa softvera:
Konstrukcija
Konstrukcija: Closed
Raspon frekvencija
Frekvencijski odziv 5 Hz - 30 kHz pruža dovoljno širok raspon za snimanje svih finih glazbenih i zvučnih detalja.
Namjena
Vrsta zvučnika
Dynamic
Opcije
Mikrofon
Nije
Uklanjanje buke
Nije
Svojstva
Raspon frekvencija
5 Hz - 30 kHz
Impedancija (Ohm)
250
Impedancija
250 Ohm
Boja prema proizvođaču
Black
Materijal
Konstrukcija
Closed
Konektori
Konektor tipa A
Jack STEREO 3,5 mm Male