Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboskop
4,35/5
Kod proizvoda: 813501
Kao novo
4,35/5
Kod proizvoda: 813501
Kao novo
Na skladištu 1 kom
Stroboskop Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboskop (Kao novo)
Strobe s podesivim brzinama (1-10 bljeskova / sekundi). Pogodno za manje sobe. Napajanje: 230 V / 50 Hz sa potrošnjom od 25 W. Dimenzije: 135 x 97 x 55 mm. Težina: 0,5 kg. .
Ovaj tekst je automatski prijevod sa softvera:
Napajanje
Napajanje
240V