Turbosound TS-12W350/8W Bas zvučnik / Subwoofer
1/5
Kod proizvoda: 992928
Kao novo
Akcija
1/5
Kod proizvoda: 992928
- 37 %
Kao novo
Na skladištu 1 kom
Bas zvučnik / Subwoofer Turbosound TS-12W350/8W Bas zvučnik / Subwoofer (Kao novo)
- 37 %
Snažni PA sustavi zvučnika zahtijevaju Turbosound drajvere, koji su dizajnirani za postizanje najbolje audio izvedbe bez obzira na žanr ili primjenu. 12” TS-12W350/8W niskofrekventni drajver pruža čvrste i prodorne performanse basa i nosi do 1400 W vršne izlazne snage (350 W RMS), s frekvencijskim rasponom koji se proteže od 51 Hz do 3 kHz....
  • Tip: PA
  • Impedancija: 8 Ohm
  • Raspon frekvencija: 61 Hz - 3 kHz
  • Promjer: 12"
Ovaj tekst je automatski prijevod sa softvera:
Snažni PA sustavi zvučnika zahtijevaju Turbosound drajvere, koji su dizajnirani za postizanje najbolje audio izvedbe bez obzira na žanr ili primjenu. 12” TS-12W350/8W niskofrekventni drajver pruža čvrste i prodorne performanse basa i nosi do 1400 W vršne izlazne snage (350 W RMS), s frekvencijskim rasponom koji se proteže od 51 Hz do 3 kHz. Okvir od tlačno lijevanog aluminija iznimno je čvrst i lagan, što ga čini idealnim za korištenje kao zamjenski pokretački program – ili za postavljanje u posebno konstruirana višesmjerna PA kućišta.
Namjena
Tip
PA
Svojstva
Niskotonac
12"
Impedancija
8 Ohm
Raspon frekvencija
61 Hz - 3 kHz
Akustika
Snaga RMS
350 W
Razina zvučnog tlaka (SPL)
95 dB
Dimenzije i težina
Promjer (inch / palac)
12
Promjer
12"