Montarbo SPOT1500
Kod proizvoda: 234029 (MBF000383)
Prodaja je završila
Montarbo SPOT1500
Prodaja je završila
Aktivni zvučnik Montarbo SPOT1500
Montarbo SPOT1500
Odabrati alternativu (2)
Montarbo SPOT1500
Ovaj tekst je automatski prijevod sa softvera:
Aktivni dvosmjerni zvučnik. SPOT1500 predstavlja "laganu" verziju SPOT 2500T: nema orkestra za basove s namjenskim pojačalom. To je visoka usmjerenost i dugotrajan kompaktni sustav, karakteriziran izrazito velikom razumljivošću, čak i na velikim udaljenostima, što ga čini savršenim odabirom za live aplikacije. Sadrži posebno dizajnirani 1 x 15 '' neodijumni magnetni zvučnik, moć 1500 W EIAJ (LF 1000 W, HF 500 W), frekvencijski odziv 45 Hz - 20 kHz i max SPL 135 dB. Pohranjuje daljinsko upravljanje i prilagodbu pomoću vlastitih softverskih programa RAConLS i dodatnog LD2.4 USB sučelja. Dimenzije: 44 x 78 x 49 cm. Težina: 35 kg.
Svojstva
Dimenzije i težina
Promjer (inch / palac)
15
Promjer
15"