Ibanez IBZ10BV2 Malo bas combo pojačalo
4,5/5
Kod proizvoda: 814023
Oštećeno
Akcija
4,5/5
Kod proizvoda: 814023
- 14 %
Oštećeno
Površinska štećenja
Na skladištu 1 kom
Malo bas combo pojačalo Ibanez IBZ10BV2 Malo bas combo pojačalo (Oštećeno)
- 14 %
Kompaktni 10W / 4Ohm kombinirani pojačalo iz IBZ serije koja reproducira teški zvuk pomoću zatvorenog ormarića i 6.5 "Power Jam zvučnika. Ona dolazi s jednostavnim upravljačkim rasporedom, uključujući 3-pojasni EQ (bas / srednji / visoki) za izradu različitih tonova, plus kontrolu glasnoće. Dimenzije: 255 x 275 x 174 mm. Težina: 3,6 kg. .
Površinska štećenja
Fotografije oštećenja
Ovaj tekst je automatski prijevod sa softvera:
Opcije
Zvučniki
1x 6,5 "
Efekt petlje
Nije
Limiter
Nije
Kontrole
Middle, Bass, Treble, Volume
Svojstva
Snaga
10 W
Snaga (Watt)
10
Ulazi i izlazi
MP3 / linijski ulaz
Da
Izlaz za slušalice
Da
USB
Konektor za zvučnik
Da, Nije
DI izlaz
Napajanje
Radi na baterije
Napajanje
240V